Travestiye Pasif Oldum, İlk Defa Götümü Siktirdim

Merhaba adım Burak (tabiki bu benim gerçek adım değil). 35 yaşında, 168 boyunda ve 60 kilodayım. İstanbul Altunzadede oturuyorum. Gece hayatını fazla severim. 2 yıl evvel bir Aralık akşamı karşıya, Beyoğluna bir bara gittim. Birkaç bira içip biraz takıldım, ama kış olduğu için ortam pek güzel değildi. Saat 01:00 gibi bardan çıktım, Şişli istikametine doğru yürümeye başladım. Amacım yürüken biraz hava alıp kendime gelmek ve Şişliden bir dolmuşa binip eve gitmekti.

Osmanbey’i geçip tam Eftal hastanesinin köşeye geldiğimde, bir travesti gördüm. Çok güzeldi, boyu ve gövde ölçüleri bana yakın, çıtır ve tatlı biriydi. Yanına yaklaştım. Konuşup anlaştıktan sonra evine gittik. İçeri girince istediği paradan biraz daha fazlasını verdim, buna fazla memnun olmuştu. Bana salonu gösterdi oturmam için, kendiside bi duş alacağını söyledi ve banyoya girdi. Oturmaktan sıkılınca biraz etrafa bakmak için evde turlamaya başladım. Tam döşek odasının önüne geldiğimde travesti de duştan çıktı.

Üzerinde bornozu vardı. Gülümseyerek elimden tuttu ve döşek odasının girişinde kapıya yasladı beni. İkimiz de ayaktaydık ve delicesine sevişmeye başladık. O güne kadar birçok travestiyle birlikte olmuştum, ama inanın hiç biri beni bu kadar etkilememişti. Ayakta sevişe sevişe yatağa kadar gittik. Halen bornozu üzerindeydi, yatağa uzandı ve beni kendine çekti. Öpüşmeye başladık. Sonra yavaş yavaş öperek boynuna, ordanda göğüslerine indim. Sırayla göğüslerini yalıyordum. Sonra eliyle yavaşça başımı bastırmaya başladı, yalayarak göbeğine indim. O ise durmuyor, başımı daha aşağıya bastırıyordu.

Sonra bir eliyle bornozunu aralayıp sikini açtı. Anlaşımtım, skini yalatmak istiyordu. Bu o güne kadar yapmadığım bişeydi. Birçok travestiyle birlikte olmuştum, ama bırakın bir siki ağzıma almayı, daha elimi bile sürmemiştim. Ama o an ne oldu bilmiyorum, ağzımı açamıyordum, boğazımdan tek sözcük çıkmıyordu. Adeta kölesi olmuştum, itiraz edemiyordum. Travestinin sikini evvel elime aldım ve okşamaya başladım. Farklı bir his benliğimi kaplamıştı. Ben okşadıkça siki elimde yavaş yavaş büyümeye başladı. Çok garip bir duyguydu ama hoşuma da gitmeye başlamıştı.

Daha sonra yavaşça sikine ağzımı yaklaştırdım, evvel sikini öpmeye başladım. İçim iyice bir garip olmuştu. Bana ağzıma alıp emmemi söyledi. Terredütlüydüm, ama sanırım ben de yapmayı fazla istemeye başlamıştım. Artık ok yaydan çıkmıştı, yavaşça ağzıma aldım ve emmeye başladım. İlk kere yaptığım için tam bilemiyordum, dişlerime sürtünmekten canını biraz acıtmıştım. Bana ağzımı iyice açmamı ve dişlerimi değdirmememi söyleyerek, nasıl yapmam gerektiğini tanım etti. Ben de dediklerini uygulamaya başladım.

Doğrusu fazla hoştu, ağzımda bir yarak, yalıyordum ve yaladıkça daha fazla iştahlanıyor, kendimden geçmeye başlıyordum. Artık resmen koyverdim kendimi. Sonunun nereye varacağını biliyordum ve bunu yaşamak istiyordum. Travestinin sikini yalarken ne kadar vakit geçti inanın hatırlamıyorum, başımı okşmasıyla irkildim. Bana, “Seni sikmemi istermisin?” dedi. Sadece başımı “Evet” der gibi salladım. Beni yana yatırıp öpmeye başladı. Sonra benim sikimi ağzıma aldı ve emmeye başladı.

Travesti sikimi biraz emdikten sonra kalkıp bir krem aldı ve sikine sürdü. Sonra benim bacaklarımı ayırıp omuzuna aldı. Sikini ilk götüme değdirdiğinde sanki ateş gibiydi ve sürtmeye başladı. Ardından sikinin başını götümün deliğine dayayıp sokmaya başladı. Bu benim ilk olduğu için acımaya başladı. Bana rahat olmamı ve gevşememi söyledi, sonra yine bastırmaya başladı. Sikinin başını sokarken biraz canım yandı, ama fazla farklı bir beğeni bütün benliğimi kapladı. Acım yavaş yavaş gidiyor yerini bambaşka farklı bir zevke bırakıyordu.

Yavaş yavaş sikinin tamamını soktu götüme ve gidip gelmeye başladı. İnanılmaz beğeni alıyordum. “Yapma!” diye söylenmeye başladım, ama bu (Yap!) demek gibi çıkıyordu ağzımdan. Travesti beni siktikçe ben kendimi iyice bıraktım, alışmaya başladım. Sonra sikimi eline aldı, hem götümü sikiyor hemde bana 31 çekiyordu. Bu dahada zevkliydi. Gözlerimi kapadım ve sadece aldığım zevke bıraktım kendimi. İyice kendimden geçmiştim, bu güne kadar hiç böyle değişik bir beğeni yaşamamıştım. Travesti sikime 31 çektirmeyi hızlandırdığında artık dayanacak gücüm kalmamıştı. Sanırım kendiside boşalmaya yakındı ve ikimiz de aynı anda feryat çığlığa inleyerek boşalmaya başladık. Travesti benim götüme, ben de onun eline boşaldım.

O gece ismini bile bilmediğim bir travesti benim hayatımı değiştirdi, götümün sikilmesinden beğeni almaya başladım. Arada bir bunu yine yaşamak isteği benliğimi kaplar ve kendime karşı koyamam. Gidip bir travesti bulur bunu yaşarım…