Nurayim

Nurayım….


Birkaç yıllık evli eşimle fazla iyi geçiniyorduk. Çocukta yapmıyorduk biraz yaşayalım diyorduk. Bulunduğumuz mahalle çevremizden uzakta bir mahalle olduğundan eşim nurayın dekolte olması ve onu başkalarının dekolteli ve bol frikikli görmesi fazla hoşuma gidiyordu. Nurayımın da teşhirciliği sevmesi ile heyecanlı anlar yaşıyorduk.
Nurayım dışarıda fazla mini giymezdi ama evde aşırı ve neredeyse külotu görünebilecek kadar mini etek giymesi ve camın pencerelerin aleni olması ile evimizi dikizleyen gençlerin sayısı oldukça fazlaydı. Yabancıların karıma sulanması hoşuma giderdi. Nurayda bunu bildiğinden ve ben diğer karılara bakmayayım diye onlardan aleni olması ile oda beğeni ve heyecan duyardı. Yanımda eve gelen sucunun tamircinin eşimi aşırı minili görmesi hatta eşimin kimi yanımda eğilmesiyle domalınca arkadan tül külotunun görünmesi ve onun harika kalçalarını deliğine kadar görenlerin halini düşünmeliydiniz.
Bizim döşek odası köşebaşı olan evin köşesiydi. Ben hep aka pencere tarafında camı ya da perdeyi aralardım. Veya camı açar perdeyide tam kapatmayacak şekilde üstüne atardım. Perdelerimizin aleni renkli olması dolayısıyla tamda pencerenin üstündeki sokak lambası içerisini oldukça aydınlatırdı. Biz seviştiğimizde rüzgarın esmesiyle perde oldukça açılır ve biz farkında değilmiş gibi röntgencilerime görünüm verirdim eşimin bundan haberi olmazdı.
Bizi görse görse tam karşımızda yapı olmadığından diğer sokağın bize bakan taraftaki binasından bir balkon görebilirdi net olarak. Orada da evli bir karı koca aile vardı. Çünkü gece yarısı bir tek onlar balkon ışığını yakmadan dururlardı balkonda. Bende nurayın yatakta çıplak vaziyette görüntü yönünü hep onların görebileceği şekilde pozisyon aldırırdım.o vaziyette nurayı domaltır kalçalarını ayırır harika götünü okşar öper sonra da sikerdim. Nurayın yüzü yatağa doğru olduğu için farkına varmazdı. Görenlerde iyi görünüm seyrederlerdi.

O gün de sokak lambası ışığı da tam o köşeden içeri vurduğunda ışığın yansımasından biz karşı tarafı göremezdik. Ben döşek odasına girdiğimde güzel karıcığım cıscıbıl uyuyordu. Nefis götünün aralarına giren ince ip külot götünü örtmediği gibi daha da seksi hale getiriyordu. Yazın aşırı sıcaklığında pencere açıktı bende eşim uyanmadan perdeyi biraz art attım pencerenin yarısına kadar gelmişti. Şimdi karşıda adam olsa karımın harika götünü net olarak görebilirdi.
Ben diğer yan odaya geçtim. Çaktırmadan perdeyi aralayıp karşıya baktım. Karşıda biri varsa beni göremezdi. Baktığımda o aile değil de yan dairede oturan ailenin askerden yeni izine gelen oğlunun gizlice perdeyi aralayıp baktığını görünce müthiş heyecanlandım. Seyrediliyorduk hem de askere. Asker karımın götümü net olarak görebiliyordu. Bende soyunarak odaya girdim.
Güya farkında değildim dikizlendiğimizden ama eşimin üzerine çıkıp onun manzarasını kapatmadım. Bacaklarını divandan aşağı aldım. Çömelip götünü yemeye emmeye öpmeye okşamaya başladım. Külotunun bağını çözdüm ve çıkarıp bayrak gibi salladım. Artık gücüm kalmamıştı be eşimin üstüne çıkıp sikiverdim onu o ise yarı uykulu vaziyette bana ancak kolaylık sağlıyordu. İşimi bitirince o banyoya ben banyoya gittik döndüğümüzde pencereyi kapatmak bahanesiyle perdeyi kapatıp uyudum.
Ertesi günü hafta sonu idi. Gece gezmesinden geldik. O günde nurayın yakın bir akrabasına gitmiştik. Evin genç kızı sarışın mavi gözlü güler yüzlü hafif dekolte fazla güzel bir kızdı. Hele uzun etek giymesine karşın eteğinin neredeyse beline kadar yırtmaçlı olması beni fazla etkilemişti. Onun etkisiyle gece karımı iyi sikecektim. Gece döşek odasına girdiğimde karım tül kısa aleni geceliğini giymiş yine surat üstü yatıyordu.
Bu kez siyah külotu vardı.pencerenin camı açıktı ve perde de biraz açıktı ben perdeyi daha fazla açıp yine art odaya giderek röntgencim var mı diye baktığımda yutkundum. Askerin odasında üç dört kafa seçebildim. Hepsi de perde aralığında diğer taraflardan anlaşılmayacak şekilde benim döşek odama ve odamdaki güzel eşime bakıyorlardı. Eşimi seviyordum ve onunla gurur duyuyordum. Nurayın yattığı yerden bizim onları ziya yansıması yüzünden görmemiz olası değildi.
Yanına gidip onu bacaklarını memelerini sevmeye okşamaya başladım.pencere tarafı değilde diğer tarafta duyuyordum ki karımı iyi görsünler di. Onu surat üstü çevirip sütyenini çıkardım geceliği çıkardım sonra da siyah külotunu çıkardım.bende onu sevdiğim tarafa yatarak karımın yüzünü bana çevirip dudaklarına yumuldum. Pencereden karım yan yatmış şekilde götü görünüyor olabilirdi.
Epeyce onu okşayınca bu kez o benim üstüme çıktı bana sakso çekti ve dizleri üstüne kalkarak sikimin üstüne oturdu. Ben alttan yukarı ona geçirirken memelerini avuçluyor okşuyordum. O ata biner gibi beni binmişti. Sonra bu kez beni cama doğru uzattı üstten sırtüstü üstüme yattı. Bacaklarını araladı karşıdan görülüyorsa amı bütün vücudu net olarak görülürdü.
Nuray bana nasıl kocacığım misafirlikteki kızdan güzelmiyim dedi. Bende onu bilemem ama sen fazla seksisin dedim. Onun göstermesi mi benim göstermem mi hoşuna gider deyince bende senin amına kadar göstermen hoşuma gider dedim oda tam amını avuçluyordum ki şayet karının amcığını göstereceksen elini çek oradan ki dikizleyenlerin am görsün dedi. Ohh afferim kız dedim.
O da dün sen kendin açıp gösterince bu günde ben kendim açtım gariban asker am görsün diye düşündüm dedi. Bende senin seviyorum kız bu amın görüldükçe daha fazla seviyorum dedim oda kendin aç göster askere dedi. Ben de gülerek sadece asker mi bir sürü şahıs vardı orada dedim. Oda yapma ya ben sadece asker var biliyordum dedi. Bende olsun kız bu harika amını herkes görmeli dedim.
O da ay fazla heyecanlandım sadece asker seyredeydi git onu al gel gariban biraz bayram fiyat derdim bende sanki oradakilerin hepsini istemezsin de dedim. Oda sen istesen ve bir tehlike olmayacağını bilsem isterim tabi dedi. Bende ulan zilli orospu hepsinin gözü önünde açıp sikişiyorsun tehlikeli olmuyor da deyince o vakit sen ne dersin dedi. Bende hoşuma gitmese seni aç kurtların önünde çırılçıplak soyup siker miydim dedim.
Oda o vakit hepsini içime isterim dedi bende bak çağırırım amın haşat olur dedim. Çağır da karının amının marifetlerini görsünler dedi. Bende bilmediğim adamlara gelin karımı sikin mi diyeceğim olmaz o dedim. Yine sevişiyorduk. Oda kocamsın am senin nasıl istiyorsan öyle yap derken boşalmaya başladım. Sonra karımı yanıma yatırdım amını okşarken o bir bacağını yukarı kaldırarak bana oğlum amcık göstereceksen ayırda göster dedi. Çıldırıyordum.
Ona Nuray bu güzel amcık benimkinden daha kalınını içine alabilir mi dedim. Oda almaz mı tabi alır dedi. Aklıma müthiş bir ibnelik gelmişti. İçeri gittim sağa sola bakındım. Gözüme bir kola şişesi takıldı onu alıp yıkadım temizleyip sildim ve sırt üstü yatan karımın yanına geldim. Amına sürtüp başını içeri sokmaya başladım karım gülerek yahu fatma ablanda kocasından ayrıldıktan sonra kola şişesi ile yönetim ediyordu burada ise kocam var ve karşıda da dikizleyenlerim var beni kola şişesine siktiriyorsun dedi.
Bende kız onları çıldırtmak için yapıyorum dedim. Kola şişesinin kalın tarafına doğru amına girmeye başlarken karım oh oh kocam kendi elinde o kadar kalınını sokturuyor dedi. Aklıma diğer bir şey geldi karıma bacaklarını divandan uzatıp sırt üstü yat deyip öyle yatırırken kolayı yine amına soktum. Domalmış vaziyette idi. Kolanın kalınlaşmaya başlayan bölümü yarısına kadar karımın amına girmişti.
Karımın götünü ayırıp öptüm tükürükledim karım ne yapacaksın bana dedi bende sandviç deyip sikimi götünün ufacık deliğine sokmaya başladım. karım evlendikten sonra götten pek vermiyordu itiraz etmedi arkadan göte yüklendikçe yarrak dibini yara yara götün derinliklerinde ilerlemeye başlarken üstten gelen baskılarda kola şişesinin karımın amına daha fazla girmesini sağlıyordu.
Karıma kız ne kadar dar götün var hiç bekârken siktir miyor muydun dedim. Oda sen sikmiştin ya dedi ya başkaları dedim oda bekârken senle tanışmadan evvel olmuştur tabi derken ohh afferim karıma dedim ve içine bir daha boşaldım.
O gece iyi uyuduk. Ertesi günü askerlere havadis, bilgi, salık gönderip hayırlı olsuna geleceğimizi bildirdik. Gittik. Asker bizi görünce fazla heyecanlıydı. karım normal diz boyu önden bele kadar yırtmaçlı bir etek giyip önden ortadan bir kanca atmıştı. Evin hanımı ve askerin annesi mutfağa gittikçe eşim bir bacak bacak üstüne atıyordu ki asker karşı yandan eşimin bacaklarını neredeyse sonuna kadar görebiliyordu. Bir taraftan da askerle muhabbet ediyorduk.
Eşim askere fazla mahrumiyet çekiyor musunuz dedi oda olmaz mı dedi. Laf lafı açıp konuşuyorduk. Askerin elinden marangoz tamiratı gibi işin geldiğini öğrenince eşim bana kocacığım bizim döşek odasında gardropun kapılarının kolları bozuktu yarın akşama sen evdeyken gelsin de yapsın mı dedi. Bende mal senin kolları alabileceksen gelsin tabi dedim. Sonra da bakıyorum hep misafirleriniz oluyor dün kimler vardı dedim.
O arada annesi geldi oğlumun iş yerindeki arkadaşları gelmişti gece yarılarına kadar içerde durdular ne yaptılar anlamadım dedi. Bende güldüm ee askere moral verecekler canım dedim. Asker evet arkadaşlar gelmişti dedi. Eşimde gülerek tahminim dün fazla keyifliydiniz değil mi dedi.
Oda şeyy derken annesi yine içeri gidince eşimde eteğinin kancasını benim ve askerin gözü önünde çözüp bacak bacak üstüne attı. Benim tarafta etek kapalıydı ama asker tarafından bakıldığında beline kadar açılmıştı asker karımı birkaç metre ötesinde külotuna kadar kocasının yanında görünce yutkundu. Yarın asker tamire gelecekti ama neyi onarım edeceğine henüz siyah vermedikGönderen: hakan