Korkum 3

|

Karım o olaydan sonra oğlana karşı katı bir tavır takınmıştı. Ertesi gün oğlanı kabul etmedi. Birkaç gün sonra oğlan geldi. Karım fazla katı bir tavırla oğlana karşı çıktı.

–Hani sevgilindim ben senin orospu çocuğu

–Doğru konuş kevaşe elbette sevgilimsin ama kimi değişiklik lazım.

–Değişiklik bumu lan

–Noolmuş yani

–Yatağımda oğlan siktin beni de bu iş için kullandın

–Kız o diğer ben götçüyüm bak bir daha senin götüne dokunuyormuyum.

–Siktir git lan senden bir bok olmaz

–Doğru konuş siktirme belanı

–Defol

Oğlan gitti. Karım ağlamaya başladı. Sonraki günler hep aynı hikaye. Sabahtan içmeye başlıyor, öğlene sızıyor, akşamüstü uyanıp banyo yapıyor. Yemeği hazırlıyor. Yanımda kimi neşeli, kimi en ufak bir şeyi bahane ederek saatlerce ağlama krizi. Bana bir şeyi çaktırmıyor ama çökmüşlüğü sözlerinin satır aralarında iyice belli oluyor.

Bir süre sonra dayanamadı ve oğlanı aradı. Biraz sonra oğlan yanında sikip ibne yaptığı gençle geldi.karım kucağına oturdu. Dakikalarca öpüştüler adeta oğlanı öpmüyor emiyordu.Sıkça sikini fazla özlediğini söylüyordu. Oğlan sebep sonra iter gibi üstünden kaldırdı karımı. Karım koltuğa oturdu. Oğlan kalkıp iki kadeh doldurdu birini ibneye verdi. Birini kendi içmeye başladı. İbneyi tam kıvamına getirmişti. Biraz sonra gördüklerim bu kanaatimi pekiştirdi. Karımla konuşmaya başladılar

–Özledin galiba?

–Evet piç evet. Yarağının hasretiyle kaç gece yandım.

–O hiddet tafra neydi.

–Haksızmıyım

–Siktir lan orospu.

–Nedemek siktir lan

–Bak kızım senin amın yanıyor. Kocanda ibnenin teki. Ben de var kol gibi yarak. Bu yarağın tadını saha bir daha bırakamaz. Di mi lan ibne

İbne kikirdedi. Eğilip pantolonun üstünden siki ağzına alır gibi yaptı.

–Benim dediğimde bu

–Yani

–Bir kadın kocasından başkasının altına yattı mı sonu budur

–Ne

–Aşağılanmak,hor görülmek. Bir orospu kadar değerim yok. Hiç olmazsa o bu işten nakit tazanıyor ben bir de seni besliyorum

–Yaaa öyle mi

–Evet

–Peki görürsün bak özlediğin orospu nasıl olacaksın

–Yeter hadi sik beni

–Sana bu gün yarak yok ben ibneyi sikeceğim. Sen istersen ona siktir kendini

–Ne

–Beni istiyormusun

–Evet

–O halde bundan sonra yaptıklarıma itiraz etmeyeceksin. Merek etme payına düşen boy boy yaraklar olacak. Zevkten gebereceksin.

–Olmaz

–Olmazın amını yırta dağıta sikerim. Beni kızdırma. Tamam mı lan

–Tamam

–Tamam ne lan efendim diyeceksin bana

–Tamam efendim

–Baaaanuuuu

Kıvartarak ibne yanına geldi.

–Soyun lan sikeceğim seni.

–Emredersin kocacığım.

–Sende soyun bizi seyrederken amına şu şişeyi sokacaksın

İbne derhal oğlanın pantolonunu çıkardı. Sikini yalayarak iyice ıslattı. Sonra pantolonunu çıkardı. Gram tüy yoktu. Kadın kilotu giymişti. Kıvırarak götüne krem sürdü. Sonra karımın rahatça seyredebileceği bir koltuğa dayanarak domaldı. Oğlan karımın elinde şişeyle amade görünce gidip ibnenin götüne sertçe soktu. İbne kıvırarak oğlanın zevkini artırıyordu. Oğlanın boğazında ki tüm damarlar ortaya çıkmıştı. Bir yandan katı darbelerle ibneyi düzüyor. Öbür yandan karıma bakıyor küfürler ediyordu. İbne zevkten geberiyordu. Tam yarak müptelası olmuştu. Oğlan ibnenin kasılmaya başladığını görünce sırtına şaplak atmaya başladı. Kimi tırnaklarıyla sırtına çizikler atmaya başladı. O arada enteresan bir şey oldu. İbnenin ufak siki ani kalktı. Boşalmaya başladı. Sonra tekrar küçüldü. Oğlan elini ibnenin sikine sürdü. Sonra eline bulaşanları ibneye yedirmeye başladı. Karım bu arada iyice tahrik olmuş şişenin kafa kısmını amına sokarak tatmin olmaya çalışıyordu.

–evet orospu öyle devam et.

–Noolur sik beni kafi eziyet ettiğin

–Yok sana yarak ben ne vakit istersem o zaman

–Yalvarırım yapma bunu bana

–Daha neler yapacağım sana

–Ne yaparsan razıyım kafi ki sik beni

Oğlan kasılmaya başladı. Boşalmaya başladı.kasılmaları bittiğinde sikini sertçe ibnenin götünden çıkardı. İbne koltuğa yığıldı. Kaldı. Karım şişeyi atıp oğlanın sikine yapıştı. Ağzına aldı. Oğlan karımı itti. Boklu sikini yalamasına bile ruhsat vermiyordu. Karım köşede yığılıp ağlamaya başladı. Oğlan bir içki daha içti. Bu arada ibne kendine gelmeye başlamıştı. Gitti oğlanın sikini yalayarak temizledi. Sonra oğlanı giydirdi. Kendi de giyinip bir koltuğu ilişti. Oğlanın içkisi bitince kalktılar giderken oğlan sertçe benden telefon bekle dedi. Tam bir hafta sonra aradı. Karım delirmiş gibiydi. Hı hı tamam peki gibi bir şeyler söyledi. Kapıcıyı çağırıp biraz nakit ve bir liste verdi. Yarım saat sonra kapıcı 3 poşetle geldi. Karım içkileri masaya kadehlerle beraber bıraktı. Biraz da meze koydu. Sonra döşek odasına gidip soyundu. Jartiyer ve fileli çorap giydi. Üstüne bir sutyen taktı. Sonra ağır bir makyaj yaptı. Salona gidip oturdu.beklemeye başladı. Biraz sonra kapı çaldı. Heyecanla gidip kapıyı açtı. İçeriye 3 adet daha oğlan gibi ayı girdi. Yanlarında ibnede vardı. Oğlan karımın dudaklarına yapıştı. Sonra salona geçtiler. Ayılar koltuklara yayıldılar. Oğlan karımın memelerini yaladıktan sonra ayılara çevirdi. Götüne bir şaplak attıktan sonra koltuğa doğru itti. İbneye eliyle karımı gösterdi. İbne kıvırtarak karımın bacaklarını koltuğun başlarına koyarak amını iyice ayırdı. Diliyle yalayarak ıslattı. Am parlıyordu.karımsa olanı biteni şaşkınlıkla anlamaya çalışıyordu. Bir süre sonra ne olacağı anlaşılmıştı.

–Evet beyler mal bu ama kim kaç nakit veriyor

–Benden bir milyon

–Siktir lan bu am hiç doğurmadı daracık

–Benden 4 milyon

–Çok az bu fiyata olmaz

–Benden 10 milyon

–Tamam ihale haydarın üstüne kaldı.

Haydar kalktı parayı oğlana verdi.yatak odasını sordu. Yerini gösterdiler. Karımın kolundan tutup odaya götürdü. kalanlar içmeye başladılar. İbne bir kaset koydu, soyundu. Kıvararak oynamaya başladı. Kah birinin önüne oturuyor. Kah götünü birinin ağzına dayıyor o şaplak atınca cilvelenerek oynamaya devam edirdu.

Haydar karımı yatağın üstüne itti. Üstünü çıkardı.altını çıkardığında gözlerime inanamadım. Kazma sapı gibi bir şey duruyordu önünde. Kesinlikle 25 cm. vardı. Geldi derhal karıma sokmaya çalıştı ama beceremedi. Tükürüp sikini ıslattı. Yine olmadı. Karım çemeceden krem çıkarıp iyice kremledi. Sonra ayı yavaş yavaş sokmaya başladı. Karım kıvranıyor adamı yumrukluyor üzerinden atmaya çalışıyordu. Ama bu ayıyı tahrik ediyor daha hızlı sokmasına yarıyordu. Memelerine vantuz gibi yapışmış hızlı hızlı sikiyordu. Oğlan arasıra gelip gördüklerinden memnun salona gidiyordu. Nihayet haydar boşalmıştı. Kalktı. Karımın sularıyla ışıl ışıl parlayan yarı sönük sikiyle salona gitti. Bir içki aldı oturdu.karımın yataktan kalkacak hali yoktu. Bacakları ayrık yatıyordu.

Bir süre sonra aleni artırma başladı. Mumin diye bir diğer ayı kazandı. Hemde bir milyona. Sadece kilotu 350 milyon olan karım bir milyona fahişelik yapıyordu. Mumin de haydardan aşağı değildi. Üstelik bayağıda kalındı.ama karımın amı aralık kalmıştı. Haydarın dölü sayesinde adi kayganlaşmıştı. Sikini soktu. Karım gözünü açtı. Mumine sarıldı. Sevgili gibi olmuşlardı. Muminde işini bitirdi. Salona geçti. Sonra diğeri geldi. Oda işini bitirip gitti. İşini bitiren çekiliyor diğeri geliyordu. Hepsi 2 şer defa sikmişlerdi. Karım yatakta ölü gibi yatıyordu.

Yarım saat salonda yiyip içtiler. Sonra kalkıp hep beraber içeri girdiler. Biri alta yattı. Karımı sikinin üstüne oturttular. İbne karımın götünü kremle genişletip sikilmeye amade hale getirdi. Haydar sikini yara yara götüne soktu. Karımın canı yanıyor ama zevkte alıyordu. İbne boşta kalanların sikini yalayarak amade hale getiriyordu. Boşalanlar çekilmiş hazırlananlar delikleri doldurmuşlardı. Karım zevkle kendini düzdürüyor erkekler konuşarak hem siklerini sokuyorlar hem de gülüşüyorlardı.

–götü daracık

–çok sikmedim nakit etmez diye

–amı da fazla tatlı. Sikim zevkten kamaştı.

–Öyle oğlum isterik lan bu orospu. Siktikçe açılır yedikçe beğeni alır

–Kocası niye sikmiyor

–Boş ver lan onlar besler biz sikeriz dünya böyle sikmene bak

–Lan götünü sıkıp gevşetiyor sikimin başını emiyor lan

–Öyle zevki için sikişen karılar böyledir oğlum. Sik böyle amı götübir daha bulamazsın

–La yine getir bizi

–Siktir lan pezevenkmiyim ben bu ceza içindi. Bu karı benim tapulu malım. Yakında kocasını da sikeceğim. Buraya yerleşeceğim. O kazanacak ben karısını düdüklüyüceğim. Sikimi yalayıp karısına kendi elleriyle sokacak

–Büyüksün abi

–Tabi lan benim yarağı yiyen iflah olmaz. Bak bir siktim ibneyi. Evine bile gitmiyor. Ayaklarımı yıkıyor. Yemeğimi pişiriyor.

–Varmı senin gibisi

–Yok tabi

Boşaldılar ama göte doymuşlardı. İbne yalayarak sikleri temizledi. Giyinip gittiler.akşam eve geldiğimde karım aş yapıyordu. Gündüz ki olanları izleyince hayret ettim. En az 10 defa sikilmiş bir kadının böyle ayakta kalması inanılacak gibi değildi.

medr @mynet