Balık Etli Teyzem

Teyzem balık etli 33 yaşında afettir ve ben ona tam 5 yıldır bitiyorum. 5 gün evvel annemler artık yaz geldiği için tatile gittiler, babamda onları tatile bırakıp oradan işlerini halledip gelicekti. Bi akşam teyzem aradı ve gelsene ne yapıyorsun dedi, bende ev abes sen gel dedim gülüşmeler fln ikimizde kendi evlerimizde kaldık. Ertesi gün oldu teyzeme telefon ettim ettim otomobil lazım değilse alıcam dedim o da gel al dedi. Kapıyı çaldım teyzem o güzel fiziğiyle kısacık şortu ve üzerindeki atlet parçasıyla karşımdaydı sütyeni donu fln hepsi gözlerimin önündeydi, bana içeri girmemi söyledi bende hevesle içeri girdim bana aş hazırladı o sırada temizlik yapıyordu ve eğilip kalkıyordu ama hiç birşey yapamıyordum, burada daha fazla kalırsam bu kadının üzerine saldırırım dedim ve ben çıkıyorum dedim çıktım. Akşam üstü arabayı getirdim, evde eniştem vardı onu pek sevmediğimden dışarı çıktım. Dün öğlende evde üzerimde sadece boxer vardı ve salon da tv deki karılara bakarak malı avuçlamış uzanıyordum o sırada birdenbire kapı açıldı ani şaşırdım bir baktım karşımda teyzem var nasıl girdiğini sordum ama yanıt vermiyordu gözü sikimin üzerindeydi sanki ilk kez görüyordu. Birdaha sordum ve annem gitmeden evvel teyzeme anahtar bırakmış bende arabanın ruhsatını vermeyi unutmuşuım o sebepten gelmiş. Üzerinde herzamanki diz altı eteği vardı ama bu etekte fazla hoş bir yırmaçı vardı üzerindede hoş bir tshirt.. Eteğini hafif bir şekilde yukarı sıvayıp bacak bacak üstüne attı baldırlarını fazla rahat görebiliyordum artık canıma tak etmişti birşeyler soruyordu ama yanıt vermiyordum sadece bacaklarına bakıyordum sonra ayağa kalktı ve koltuğumun kenarına oturdu benim sikim kalkmış boxerın kenarından çıkmak üzereydi. Teyzemde sus pus yanımda oturuyordu o malı oradan görmemesi imkansızdı. Daha sonra elimi sırtında kalçasına indirdim ve teyzemde hibirşey yokmuş gibi elini sikimin üzerinde gezdirmeye başladı. Ayağa kalktı ve kucağıma oturdu üzerindeki tshirt ı çıkarttı ardından sütyenini çıkarttı.

Teyzemi derhal alta aldım ve bir elimle eteğini yavaş yavaş sıyırıp amına doğru elimi götürüyor, öbür elimlede belini kavrayıp göğülerini yalıyordum. Teyzem gözlerini yummuş kendini bana bırakmıştı boğazından öpmeye başladım başladım sonra yavaş yavaş aşağıya doğru süzülerek göbeğinden yaladım ardından dından eteğini eteğini çıkarttım ve o güzel dolgun amın yalamaya başladım teyzem tir tir titremeye başmıştı bacakları kasılıyordu sanki ilk kez boşalırmışcasına suyu ağzıma geldi iğrendim artık dayanamayacaktım sakso çekmesine fırsat vermeden direk bacaklarının arasına girip 5-6 dakika boyunca durmadan siktim teyzem kendinden geçmişti zevkten dört köşe olmuştu. Sonra benim pil bitti ve vere uzandım teyzem malın tadını alınca daha dururmu yerde derhal yanıma geldi ve o beni yalamaya başladı fazla tecrübeliydi beni oracıkta bitirdi ve sakso çekmeye başladı ve üzerime çıktı o işini fazla Fazla iyi biliyordu beni oracıkta resmen öldürdü.

Ardından odama gidelim dedim biraz yan yana yattık ve hadi yine dedi bana ona mastürbasyon yapmak fazla hoşuma gitmişti kadın dilimin ucunda eriyip bitiyordu birdenbire ayağa kalktı ve domaldı hadi gel dedi o domalınca arkadan malı fazla güzel görünüyordu götündenmi siksem dedim ama amı fazla daha cazip geldi 🙂 ve içeri daldım teyzemin o sikilirken olan hatıra hiç aklımdan çıkmıyor sessiz ol yandakiler duyacak diyordum ama teyzem kendinden geçmişti birazda daha sikmeye başlayınca inlemeye başladı bu fazla hoşuma gitti iyice yüklendim ve birdenbire kendini çekti. Sona bitkin bir şekilde yatağına sırt üztü uzandı yine amından yalamaya öpmeye başdım, resmen gül gibi kokuyordu teyzem iyice gerilmeye başlamıştı yine teyzeme giridm ve artık feryat atmak üzereydi ama susuyordu sadece inim inim inliyordu artık beni art doğru itmeye başlamıştı ama ben art çımadım iyice pompaladım teyzem gögüslerinin sallanışı sanırım hiç aklımdan çıkmayacak kadın artık sesini yükseltmeeye başlayınca bıraktım ve yanına yattım. Daha sonra ourduk ve sevişmekten muhabbet açıldı, Eniştemin sikinin küçücük ve incecik oldunu söyledi, eniştem teyzemin fazla istemesini karşın hiç amından yalamamış sadece haftada bir sikip bırakıyormuş o da en fazla 3 4 dakika dedi. Artık gitmeliyim evde aş yapmam lazım gerek dedi ve saat 2 gibi gitti benim halim dermanım kalmamıştı artık evde yatağımda o güzel naları düşünerek yatıyordum uyuya kalmışım ve saat 5 gibi kapı çaldı kapıcı diye açmadım.

Daha sonra anahtar sesleri geldi ve teyzem içeri girdi üzerinden tshirt ü çıkarttı, eşortmanınıda çıkarttı ve üzerimde iç çamaşılarıyla gezinmeye başladı ben hiç birşey yapmıyordum kendimi onun tecrübeli ellerine bırakmıştım. Sakso çekmeye başladı boşalmak üzerydi teyzemi ittim, oda yanıma sırt üstü yattı sütyenini çıkarttım ve gögüslerini yalamaya başladım ama o gögüslerini yalamamı istemiyordu kafamı aşağıya doğru itti ve göbek geliğiyle am arsında olan beğeni noktasını yalamay başadım külodunun arasından amına parmağımı soktum ama yapma dedi ve bende yalama başladım hiç durmadan 10 dakika yaladım teyzem kendinden geçti külodunu çıkarttım ve teyzemin elini sikime getirdim biraz oynattım ve direk bacaklarının arsına girdim en uzun süreli sikişmemizi yaptık teyzemde bana lışmıştı artık ben yorulunca o üste geçiyordu ve resmen beni o sikiyordu yine pilim bitti ve yalama faslına art döndük. Duşa girelim dedim ama yarım saate kadar enişten gelicek dedi bunu duyunca direck boğazından öpmeye başladım ve ilk kere dudaklarından öptüm saki ducaklarımı kopartacağını sandım dilini fazla yi kullanaıyordu onun yanıda amatör kalıyodum. Boğazından yavaşça yalamaya başladım gögüslerini uzun bir süre yaladım ve tam aşağı inerken yine yukarı boğazını yalama başlıyodum teyzem herhalde sinir oldu 🙂 kafamı yine bacaklarının arasına doğru ittirdi ve uzun bir süre yaladım. Kendiliğindne bir süre sonra ayağa kalktı sikimi biraz elledi yine kaldırdı ve domaldı yatakta o güzel amına yine kaydım ama eniştem gelicekti bu günün son bulmasını istemiyordum üst üste iki kez daha aynı şekilde seviştik. Bu sabah yine teyzem geldi artık ondan korkmaya başlamıştım ne yapacağımı şaşırdım. Eniştemi nasıl atlattın dedim uyuyor dedi saate bir baktım daha sabahın 7 si kalktım yüzümü yıkadım ve duş almak için duşa girdim ve teyzem de yanıma geldi birlikte duş aldık ama fazla ses menfaat dıye onu duşta sikemedim odama geçtik ve onu yalayıp yutmaya başladım amı artık pancar gibi kırazmıştı o anda derhal domaltıp içine girdim kadın inliyordu. 3 saat boyunca seviştik ve onu evine gönderdim. Az evvel yine aradı enişteninin işi var akşam üztü geliyorum dedi