Ablamın Tanga Külodunu Giyip Götümü Siktirdim

Slm, ben İstanbuldan Kubilay, 18 yaşındayım. 20 yaşındaki bekar ablam ve 39 yaşındaki (boşanmış) annemle beraber yaşıyorum. Erkeklere alaka duymaya başladığımda yaşım henüz 16 idi. Mahalledeki yaşıtlarım karı kız sikmekten bahsederken, ben gizlice internetten çıplak erkek resimlerine bakıyordum. Bunda benim vücüt yapımın da etkisi oldu diyebilirim. Penisim fazla küçük, kalkmış hali anca 5 cm gelir. Kılsız ve pürüzsüz bir vücudum var. Parlak, hafif çıkık ve yuvarlak kalçalarım var. Göğüslerimse nerdeyse 13 – 14 yaşındaki kızların göğüsleri gibi. Arkadaşlarım göğüslerimle hep dalga geçerlerdi, kız gibi diyerekten. Kadınımsı görünüşümden ötürü beni gruplarına almazlardı hiç.

17 yaşıma geldiğimde, evde kimse olmadığı zamanlar, gizlice annemin ve ablamın külotlarını giyiyor, aynada bir süre kalçalarımı seyredip, sonra külotlarını tekrar çekmecelerine koyuyordum. O yıl ilk kere banyoda götümü parmaklayarak beğeni almaya başladım. Zamanla götümü parmaklama işi yerini götüme değişik cisimler sokmaya dönüştü. Götüme ilk soktuğum cisim, banyoda bulunan tarağın sapı idi. Tarağın sapını götüme sokup çıkararak bir erkeğin beni siktiğini düş ediyordum. Daha sonraları her banyo yapmaya girerken yanıma, gizlice ufak kola şişesi, buzdolabından yürüttüğüm salatalık, patlıcan, havuç ve pırasa gibi sebzeleri alıp, götüme onları sokuyordum.

18 yaşıma geldiğimde artık canım gerçek yarak aş istiyordu. Bir erkeğin yarağını ağzıma almak, yalamak, ağzımla boşaltıp, döllerini yutmak istiyordum. Güçlü güçlü bir erkeğin beni domaltıp, bağırta bağırta götümü sikmesini ve döllerini götümün derinliklerine boşaltmasını istiyordum. İnternette izlediğim filimlerdeki sikilen erkekler gibi, aka yaraklı, güçlü güçlü ve olgun erkekler tarafından sikilmek istiyordum. Kendimi tam anlamıyla kadın gibi hissetmek, beni sikecek erkeğe karılık yapmak ve onu mesut etmek istiyordum.

Sikilmeye karar verdiğimde, ilk kere kime siktireceğime de kararımı vermiştim. Bizim sokakta Mühendislik bürosu olan Ersin abiye siktirecektim götümü. Ersin abi 44 – 45 yaşlarında, esmer, uzun boylu, iri yapılı, kıllı bir erkekti ve bana karşı tam olarak çözemediğim bir şekilde alaka duyuyordu. Ben sokaktan geçerken her seferinde beni bürosuna, birşeyler içmeye çağrı eder, ama ben hep, “Belki diğer zaman…” deyip geçiştirirdim. Ersin abi evliydi ve akşamları büroyu kapadıktan sonra, bürosunun art kısmında birkaç bira içip, evine öyle giderdi.

O gün ablamın tanga külotlarından birini giydim ve Ersin abi akşam tekrar tam bürosunu kapatacağı saatte, moralim bozuk gibi yaparak, ağır ağır büronun önünden geçiyordum. Ersin abi derhal bana seslendi, “Gel meşrubat birşeyler ikram edeyim!” diyerek beni bürosuna çağırdı. Bu sefer hiç ikiletmeden girdim büroya. Ben girdikten sonra kapıyı kilitledi ve “Arkaya geçelim, orda hem birşeyler içeriz, hemde sohbet ederiz!” dedi. Arkaya geçtik. Art bölme sanki ufak bir ev gibi döşenmişti, koltuklar, çekyat, TV, DVD, buzdolabı, bilgisayar, webcam falan vardı. “Geç otur. Ben bira içecem, sana ne vereyim?” dedi. Geçtim çekyata oturdum ve bir bira da ben istedim.

Ersin abi buzdolabından iki bira alarak geldi yanıma oturdu. Biranın birini bana vererek, “Hayırdır Kubilay? Moralin bozuk gibi duruyorsun? Karı kız meselesi mi?” dedi. Ben biradan bir yudum alarak, Ersin abinin gözlerine baktım ve “Yok abi, kızlara alaka duymuyorum, benim derdim başka!” dedim. Ersin abi sanki niyetimi anlamıştı, “Dünyada halledilmeyecek dert yok!” diyerek elini bacağıma koydu ve bacağımı fazla hafif okşamaya başladı. “Çok güzel bir oğlansın Kubilaycığım, derdini hallederiz, merak etme!” dedi ve bacağımı okşamaya devam etti. Biradan birkaç yudum aldıktan sonra, çekine çekine ben de elimi onun bacağına koydum ve okşayarak elimi yavaş yavaş sikine doğru yaklaştırdım. Siki pantolonun içinde kalkmaya başladı ve gittikçe büyüyordu. Sikini tutmak ve okşamak istiyordum, ama cesaret edemiyordum.

Ersin abinin tepkisini ölçmek için gözlerine baktığımda, Ersin abi elimi tutarak sikinin üzerine götürdü ve pantolonun üzerinden sikini okşattı. Heyecandan ve zevkten kalbim duracak gibiydi. Sikini öylece bir süre okşadım. Ersin abi, “Bir saniye Kubilaycığım…” diyerek kemerini çözdü, fermuarını açtı. Pantolonunu boxer şortuyla beraber dizlerine kadar sıyırdığında, kıllı siki ortaya çıkmış, dimdik duruyordu. Siki okadar kalın ve büyüktü ki, elimi sikine attığımda avcuma sığmıyordu. Sikini ve taşşaklarını biraz okşadım ve sıvazladım. Sikini gövdesinden avuçluyor, başparmağımla kafasını okşuyordum. Biraz sonra sikinin kafasından bir iki damla saydam ve kaygan sıvı geldi. O sıvıyı sikinin kafasına yaydım ve biraz daha okşadım.

Ersin abi ensemden tutarak yüzümü sikine yaklaştırdı, birşey söylemese de, sikini ağzıma almamı istiyordu. Sikinin kafasını evvel öperek yalamaya başladım, sonra da ağzıma aldım. Sikinin kafası şişmiş, ağzımı doldurmaya yetiyordu. Ersin abi ensemden biraz daha bastırarak sikini ağzıma doğru ittirdi. Siki ağzıma yarısına kadar girdiğinde, sikinin kafası gırtlağıma değiyordu. Saçlarımdan tutarak başımı ileri art devinim ettirmeye başladığında resmen ağzımı sikiyordu. Biryandan da, “Ohhh, fazla güzel yapıyorsun Kubilaycığım. Devam et güzelim!” diyordu. Bu arada elini arkama atmış, pantolonumun üzerinden götümü okşamaya başlamıştı. “Ohhh, yumuşacık götün var Kubilaycığım!” diyerek beni ayağa kaldırdı ve “Soyunsana!” dedi. Ben soyunurken, kendisi de soyundu.

Ersin abi çırılçıplak soyunmuştu, benim üzerimde ise sadece ablamın tanga külodu kalmıştı. “Ooooo, külodun da fazla seksiymiş, çıkarma üzerinde kalsın!” dedi. “Ablamın külodu!” dedim. “Eminim ablana da yakışıyordur, ama sana daha fazla yakışmış. Çok güzelsin aşkım, kaymak gibi vücudun var!” diyerek, boynumu boğazımı yalamaya başladı. Göğüslerimi tek tek ağzına alarak emmdikten sonra, beni aksi çevirdi ve omuzbaşlarımı hafif hafif ısırarak emdi. Sırtımı yalayarak aşağı, kalçalarıma indi. Ablamın külodunun üzerinden kalçalarımı dişledi. “Ohhh, yumuşacık, pamuk gibi!” diyordu. Sonra beni çekyata dizlerimin üzerine domalttı ve ablamın külodunu yana çekerek götümün deliğini parmakladı. “Harika, kız götü gibi götün var aşkım!” diyordu. Bu iltifatları karşısında eriyordum adeta ve ablamın küloduyla kendimi fazla daha kadınca hissediyordum. Ben de ona, “Senin de yarrağın fazla güzel kocacığım! O kalın yarrağını sok götüme! Bir orospuyu siker gibi sik beni erkeğim!” diyordum.

Ersin abi götümün deliğine tükürüp, sikinin başını da ıslattıktan sonra, götümün deliğine dayadı ve hafifçe iteledi. Yarrağının başı girdiğinde, duyduğum acıdan, “Yandım anam!” diye bağırmışım. Ersin abi ise, “Sus bağırma anasını siktiğim! Daha kafası girdi sadece!” dedi. “Anama küfür etme Ersin abi!” dedimse de, Ersin abinin gözü dönmüştü. “Ananı da sikerim, bacını da! Amına koyduğumun çoçuğu!” diyerek yarrağını götüme öyle bir kökledi ki, acıdan bayılacaktım nerdeyse. Anneme ve ablama küfür etmesin diye sesimi çıkaramıyordum, yarrağı götüme girip çıktıkça acıdan inliyordum sadece. Yaklaşık yarım saat kadar götümü katı bir şekilde siktikten sonra tempoyu yavaşlattı, boşalmak üzereydi galiba. Derken inleyerek, sıcak döllerini götümün derinliklerine fışkırttı…

Ersin abi bir süre üzerimde hareketsiz kaldıktan sonra, yarrağını götümden çıkarttı ve ağzıma vermeye çalıştı. Her nekadar ağzıma almak istemediysem de, “Aç ağzını, bacısını siktiğim!” diyerek saçlarımdan tuttu ve zorla ağzıma soktu yarrağını. “Yala lan orospunun çocuğu!” diyerek zorla yarrağını yalattırdı. Daha sonra, “Bugünlük bukadar yeter! Giyin!” dedi ve kendisi de giyindi. “Birdahaki sefere annenin külotlarından birini giyip gel!” diye tembihleyerek beni yolladıktan sonra kendisi de büroyu kapatıp evine gitti. Ersin abinin anneme ve ablama küfür etmesine fazla bozulmuştum. Ama yiğidi öldür hakkını yeme, fazla güzel sikmişti götümü!

Birkaç gün sonra götümün acısı geçince, götüm tekrar kaşındı. Canım tekrar sikilmek istiyordu ve Ersin abinin yarrağı aklımdan çıkmıyordu hiç. Akşama doğru tekrar büroyu kapatma saatine yakın, busefer annemin en seksi külodunu giyip gittim yanına…